Rotory rehabilitacyjne

Pacjenci którzy odnieśli urazy którejkolwiek z kończyn, górnych lub dolnych, wymagają rehabilitacji za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Wszystko powinno odbywać się pod bacznym okiem fizjoterapeuty. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom dzisiejszych pacjentów umieściliśmy w naszej ofercie rotory rehabilitacyjne do ćwiczeń kończyn górnych i dolnych. Rotory rehabilitacyjne mają przywrócić nam sprawność i koordynację ruchową. Stosuje się je po różnego typu urazach i wypadkach, udarach, zawałach, problemach neurologicznych, ortopedycznych czy reumatologicznych. Są świetnymi przyrządami do ćwiczeń rekreacyjnych.

Czytaj więcej

Nowoczesne rotory rehabilitacyjne do ćwiczeń

Dzisiejsze rotory rehabilitacyjne charakteryzują się pełna stabilnością i całkowitym bezpieczeństwem. Producenci stosują do produkcji bardzo wytrzymałe materiały i prześcigają się pod względem różnorodności samych konstrukcji rotorów. A wszystko to po to aby zapewnić pacjentom odpowiedni komfort i skuteczność rehabilitacji. Obecnie na naszym rynku dostępne są rotory elektryczne, gdzie pacjent sam może dobrać siłę oporu do własnych potrzeb gdzie sterowanie odbywa się za pomocą przewodowego pilota. Takie rotory powinny stanowić wyposażenie każdego profesjonalnego gabinetu do rehabilitacji, przychodni rehabilitacyjnej, domu opieki.

Rotory rehabilitacyjne do kończyn górnych i dolnych w naszej ofercie

Dla wszystkich osób które mają problemy z koordynacją ruchową, będącą wynikiem urazu lub choroby, z przyjemnością oferujemy rotory do kończyn górnych, do kończyn dolnych oraz specjalistyczne urządzenia do ćwiczeń kończyn dolnych i górnych. Mamy do zaoferowania profesjonalny i nowoczesny osprzęt medyczny , który powinien zadowolić każdego pacjenta. Do osprzętu należą proste i niezawodne rotory rehabilitacyjne, wykonane ze stali, oraz nowoczesne rotory elektryczne sterowane za pomocą specjalnych pilotów. Za pomocą którego możemy ustawić parametry samego ćwiczenia czyli dokonać wyboru odpowiedniego programu. Podczas ćwiczenia w pełni kontrolujemy siłę oporu, prędkość, itp., czyli te parametry które decydują o skuteczności rehabilitacji. W razie pytań Prosimy o kontakt.Rotor zespolony

1150,00 zł